Oferty

 

Automatyka do bramy dwuskrzydłowej DTM400

Szczegóły produktu Zestaw DTM 400 przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy.

Oprócz samych siłowników DTM400 (lewego i prawego) w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B232 wraz z obudową gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System.

Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, jeden pilot czterokanałowy NEO szary.

Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy mocujące.

Najważniejsze cechy:

  • sprawdzone rozwiązania
  • zasilanie do 230V AC
  • samoblokujący mechanizm napędowy
  • regulacja czasu podtrzymania wyjść
  • tłok siłownika ze stali nierdzewnej
  • sprawdzona konstrukcja mechanizmu rozsprzęglającego

 

Kwota z montazem: 1650 zł

 

 


 

DTM6 - zestaw aut. 230VAC, bramy przesuwnej


    
Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM6 przeznaczony jest dla użytkowników indywidualnych do automatyzacji bram przesuwnych o wadze do 600kg.

Oprócz siłownika DTM6 z kompletem akcesoriów w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B231-DTM6, którego konstrukcja pozwala na umieszczenie go wewnątrz napędu, gwarantując sprawny montaż i uruchomienie.

Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System.

Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, jeden pilot czterokanałowy NEO szary.

Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy mocujące.

 

Kwota z montazem bez listwy zębatej: 1250 zł

 


  

 

Automatyka Kraków

WIT ZYNEK

Tel: 794 789 610

E-mail: automatyka.krakow@gmail.com

somer

wisniowski

gfa

marantec

faac

came

normstahl

pomiar